2015/05/24

Bambuko grindys

Tai mažiausią atliekų kiekį gamyboje sukurianti grindų danga, kadangi natūralių bambuko grindų gamybos proceso atliekos yra panaudojamos apdoroto pluošto bambuko grindų gamyboje, tokiu atveju nesusidaro papildomų atliekų.

Presuoto bambuko grindų gamyboje naudojamas pats mažiausias klijų kiekis, taip yra užkertamas kelias ne tik galimiems mechaniniams grindų pažeidimams, bet ir medžiagos išsisluoksniavimui.

ATSINAUJINANTIS RESURSAS. Bambukas – vienas iš sparčiausiai augančių augalų, gebantis savaime atsinaujinti. Tai alternatyva pasaulio miškų masyvų naikinimui.

LENGVAS ĮRENGIMAS. Bambuko grindys gali būti: klojamos, prikalamos, priklijuojamos prie pagrindo.

KAINA. Klientui produkcija pateikiama mažiausia kaina rinkoje, kadangi importuojama tiesiogiai iš gamintojo.

STILIAUS PRIVALUMAI. Platus spalvų bei atspalvių asortimentas pasirinkimas, lengvai pritaikomas prie bet kokio stiliaus interjero.

ŠILDOMOS GRINDYS. Idealiai tinka grindiniam šildymui dėl itin gero šilumos pralaidumo.

PRIEŽIŪRA. Kasdienė paprasta priežiūra lengvai drėgna šluoste, nereikia jokių cheminių medžiagų.

STABILUMAS. Bambuko grindys yra tankios, vienalytės, taip pat atsparios klimato permainoms, bei puikiai išlaiko savo dimensijas. Be to bambukas yra 25 proc. stabilesnis nei raudonasis ąžuolas.

ILGAAMŽIŠKUMAS. Bambuko grindlentės pasižymi aukštu atsparumu paviršiaus nusidėvėjimui, ypatingu kietumu bei patvarumu, todėl idealiai tinka didelio judėjimo sritims.

« 1 4 »

Nuotraukų galerija