2017/01/03

Dekoravimo juostos

Juostos luboms – tai elegantiška detalė praturtinanti Jūsų interjerą.

Lubinė apdailos juosta naudojama interjere kampo tarp lubų ir sienų sušvelninimui, bei papildomos apimties ir grožio luboms suteikimui.

Juostos Luboms be ornamentų:

« 1 3 »

Juostos Luboms su ornamentais:

« 1 3 »

PRODUKTO APRAŠYMAS:

– Lubinė apdailos juosta naudojama interjere kampo tarp lubų ir sienų sušvelninimui, bei papildomos apimties ir grožio luboms suteikimui.

– Juostos luboms – tai elegantiška detalė praturtinanti Jūsų interjerą.

– Pagamintos iš poliuretano, paviršius padengtas kietu ir smūgiams atspariu išoriniu balto grunto sluoksniu, puikiai paruošto dažymui pagal Jūsų interjerui tinkantį koloritą.

– Jas galima dažyti dažais vandens pagrindu.

– Netrūkinėja, neskilinėja nuo temperatūrų ir drėgmės pokyčių.

– Nesudėtingas montavimas.

 

Juostos Sienoms be ornamentų:

« 1 4 »

Juostos Sienoms su ornamentais:

« 1 2 »

Plačios juostos-apvadai dažnai naudojami interjere ir tai yra labiausiai kambaryje matomos detalės. Labiausiai šios juostos naudojamos durų staktų aprėminimui, polangių įrėminimui, sienų suskirstymui į zonas. Paprastai juostos-apvadai-rėmai būna storesni nei įprastos sieninės juostos.

Siauros sieninės juostos naudojamos paneliavimui, sienų zonavimui, skirtingų sienų apdailos medžiagų (pvz. dažytas plotas ir tapetais dengtas plotas) atskirimui ar įrėminimui. Kartu su sieninėmis juostomis populiaru naudoti dekoratyvius kampus bei kitus aksesuarus – tai garantuoja papildomą puošnumą Jūsų sienoms.

Derinimas ir dėliojimas dviejų ar daugiau giminiško reljefo juostų sukuria naują ir išskirtinį, individualų vaizdą.