2016/02/27

Veidrodžių atspindys

Tradiciškai priimta manyti, kad veidrodžio paskirtis interjere yra vien tik praktiška – į veidrodį užmetame akį išbėgdami iš namų, jis padeda pasirinkti tinkamiausią rūbų derinį, o kartais pakužda, kas pasaulyje gražiausias. Bet jei pagalvosime kūrybiškiau, net ir veidrodis gali tapti unikaliu meno kūriniu. Interjero salone UAB „Dekorė“ rasite pačius įvairiausius ir retai matytus veidrodžius. Galite rintis iš klasikinių, modernių, dekoratyvinių bei pastatomų veidrodžių.

                                                 

                                                  

APIE VEIDRODŽIUS

Pristatome platų klasikinių, modernių, dekoratyvinių bei LED veidrodžių asortimentą. Galite rinktis iš kvadratinės, stačiakampio, ovalo ar apskritimo formų. Didelė veidrodžių dalis yra pagaminta skirtingų spalvų – auksinės, sidabrinės, baltos ar juodos. Mėgstantys provanso stilių, gali rinktis veidrodį su sendinto rėmelio efektu.

Mėgstantiems modernų stilių, siūlome lakuotus ar krištolo akmenukais išgražintus veidrodžius. Didelis skirtingų išmatavimų pakabinamų, bei pastatomų veidrodžių pasirinkimas. Veidrodžiai su simboliu PU yra pagaminti iš poliuretano dervos masės, visi kiti yra pagaminti iš medienos. Veidrodžių briaunos apdirbamos facetavimo būdu, padarant nuožulnius kraštus.
Klasikinio stiliaus veidrodžių rėmeliai yra padengiami plonu aukso, sidabro spalvos metalo sluoksniu ir patrinami agato akmeniu, kad paviršius įgautų sendintą efektą.
 nuotraukų galerija.