2014/11/21

LED apšvietimas

Apšvietimas – viena svarbiausių interjero detalių, kuriam neretai pritrūksta laiko ir pinigų. Gerai apgalvotas apšvietimas gali pakeisti jūsų kambario formas, paryškinti norimus akcentus bei suteikti jaukumo net ir pačiuose tamsiausiuose kambariuose. Šiuolaikinės šviesos diodų LED technologija leidžia sukurti namuose magišką šviesos žaismą ir mėgautis kokybišku apšvietimu.

Namuose daugiau šviesos turėtų būti skaitymo, darbo kambariuose, virtuvėje, mažiau – koridoriuje ir miegamajame. Čia šviesa skirstoma į tris rūšis: bendrąją, akcentinę ir dekoratyvinę. Bendro apšvietimo sukūrimui naudojamos dienos šviesos LED šviestuvai. Tokia šviesa labiausiai tinka darbo zonoms, vaikų žaidimų kambaryje. Akcentinė šviesa teikia informaciją apie tai, kurios patalpos vietos yra svarbiausios. Dekoratyvinė šviesa – neryški, subtili, ji reikalinga norint sukurti jaukią nuotaiką svetainėje ar miegamajame.

Vidaus ir lauko šviestuvų galeriją galite pamatyti paspaudus šią nuorodą >>> https://www.ekoliumenas.lt/

V-TAC firmos Šviestuvai ir panelės (spausti ant nuotraukos)

logo2x

LED šviesos panelės

Dėka naujausių LED apšvietimo technologijų panelės gaminamos ypač plonu korpusu. Panelės storis siekia vos 1 cm, todėl nereikia daug vietos, norint jas įmontuoti į lubas. LED panelės gali būti naudojamos tiek kaip papildomas, tiek kaip pagrindinis šviesos šaltinis pakabinamų lubų apšvietimui. Pagal montavimo tipą, LED šviesos panelės gali būti įleidžiamos, pakabinamos bei virštinkinės. Tai visiškai išbaigtas LED technologijos gaminys, kuriam nebereikia įsigyti jokių papildomų priedų, komplektuojamas kartu su maitinimo šaltiniu.

« 1 13 »

Savybės:

  • Tarnavimo laikas: 50 000 val. ;
  • Veikimo trukmei neturi įtakos įjungimų / išjungimų skaičius;
  • Nėra mirgėjimo (stroboskopinio efekto);
  • Galimybė pasirinkti šviesos spektrą;
  • Korpuso medžiaga: anoduotas aliuminis, ABS;
  • Ekonomiškumas, ekologiškumas
  • Šviestuvai kabinami ant troso arba tvirtinami prie lubų;
  • Patogus montavimas.

Nuotraukų galerija: