2015/03/29

Efektiniai dažai „MATERIA“

 materia 1 pag

Materia 1 ™ lengvai užtikrina įspūdingą patalpų sienų apdailos efektą. Materia 1 ™ – kvėpuojantys, vandens dispersijos dažai į kurių sudėtį įeina aukštos kokybės sintetinės dervos.

Pagrindo paruošimas:

Dažyti ant paruošto, nugruntuoto, švaraus ir sauso paviršiaus. Pasirinkite norimą spalvą pastelinių ir intensyvių spalvų gamoje. Sumaišyti tonerį su Materia 1 ™ dažais (naudoti numerį, nurodytą kataloge norint gauti norimą spalvinį efektą), naudojant glaistyklę arba šaukštą.

materia1

Naudokite teptuką ir plastikinę mentelę, kad gautumėte stebinančią ir išskirtinę sienų dekoraciją namuose, ofise ar kitoje savo išsirinktoje aplinkoje.

Materia 1 ™ dekoracijos metodas: Naudokite platų ir minkštą teptuką, tepant dažus 2-3m2 plote, nuosekliai, plonu sluoksniu kryžmiškai padengdami plotą. Po 4-5 min., teptuku vedžiodami viena kryptimi išlyginkite padengtą plotą, kad raštas susilygintų ir nebūtų dažų pertekliaus.

materia12

Išfasavimas: Dažai Materia 1 ™ – 2,5 ltr pakuotės. Pigmentas Tonner – 100 ml
Išeiga: 20-25 m2(1 eile)
Džiūvimas: sausas po 2-3 val., pilnai išdžiūsta po 36-48 val.
Įrankių valymas: plaunami šiltu vandeniu.

 

materia 1


 

materia 2 pag

Materia 2 ™ – ekologiški dekoratyviniai vandens dispersiniai dažai. Nudažytas paviršius gali būti plaunamas. Specialūs priedai sukuria ypatingą metalo efektą esant įvairiam apšvietimui. Dėl smulkių dalelių užtikrinamas ypatingas dekoratyvinis „šviesus-tamsus“ ir šilkinis efektas.

Pasiruošimas darbui su Materia 2 ™
Materia 2 ™ naudojamas su pastelinių spalvų toneriais. Išsirinktos spalvos toneriai sumaišomi su Materia 2 ™, naudojant glaistyklę arba šaukštą, taip užtikrinant dažų ir pigmentų vienalytę masę.

materia2

Produktas naudojamas ant jau paruošto nugruntuoto, švaraus ir sauso paviršiaus. Dažoma su minkštu ir plačiu teptuku 2-3 m2 plote viena kryptimi.

materia22

Nudažius po 3-4 min. paviršius toliau apdorojamas plastikine mentele, kad išlyginti dekoruojamą paviršių kol jis tampa idealiai lygiu.

materia222

Plastikine mentele Jūs galite formuoti raštą įvairiomis kryptimis, kol pasieksite stebinantį aksominį efektą.

Išfasavimas: Dažai Materia 2 ™ – 2,5 ltr pakuotės. Pigmentas Tonner – 100 ml
Išeiga: 20-25 m2(1 eile)
Džiūvimas: sausas po 2-3 val., pilnai išdžiūsta po 36-48 val.
Įrankių valymas: plaunami šiltu vandeniu.

materia 2

 


materia 3 pag

 

Materia 3 ™ – ekologiški dekoratyviniai vandens dispersiniai dažai. Nudažytas paviršius gali būti plaunamas. Specialūs priedai sukuria ypatingą metalo efektą esant įvairiam apšvietimui. Dėl smulkių dalelių užtikrinamas ypatingas dekoratyvinis „šviesus-tamsus“ ir šilkinis efektas.

Pasiruošimas darbui su Materia 3 ™
Materia 3 ™ naudojamas su pastelinių spalvų toneriais.
Išsirinktos spalvos toneriai sumaišomi su Materia 3 ™, naudojant glaistyklę ar šaukštą, taip užtikrinant dažų ir pigmentų vienalytę masę.

materia3

Produktas naudojamas ant jau paruošto nugruntuoto, švaraus ir sauso paviršiaus.
Dažoma su minkštu ir plačiu teptuku 2-3 m2 plote, nuosekliai, plonu sluoksniu kryžmiškai padengiant plotą.

materia31

Nudažius po 3-4 min., teptuku vedžiojama viena kryptimi, išlyginant padengtą paviršių, kad raštas susilygintų, nebūtų dažų pertekliaus ir juose esantys stiklo karoliukai pasiskirstytų po visą dažomą plotą.

materia32

Išfasavimas: Dažai Materia 3 ™ – 2,5 ltr pakuotės. Pigmentas Tonner – 100 ml
Išeiga: 20-25 m2(1 eile)
Džiūvimas: sausas po 2-3 val., pilnai išdžiūsta po 36-48 val.
Įrankių valymas: plaunami šiltu vandeniu.

materia 3


Materia 4 pag

Materia 4 ™ – ekologiški dekoratyviniai vandens dispersiniai dažai.
Pasiruošimas darbui su Materia 4 ™ Materia 4 ™ naudojamas su spalviniais toneriais. Išsirinktos spalvos toneriai sumaišomi su Materia 4 ™, naudojant glaistyklę ar šaukštą, taip užtikrinant dažų ir pigmentų vienalytę masę.

materia4

Produktas naudojamas ant jau paruošto nugruntuoto, švaraus ir sauso paviršiaus.
Dažoma su minkštu ir plačiu teptuku 2-3m2 plote, nuosekliai, plonu sluoksniu, viena kryptimi (pvz. vertikaliai). Materia 4 ™ specialus efektas gaunamas tik po 2 sluoksnių, antrasis tepamas priešinga pirmajam dažų sluoksniui kryptimi (pvz. horizontaliai) tik prieš tai leidus išdžiūti pirminiam sluoksniui.

materia41

Išfasavimas: Dažai Materia 4 ™ – 2,5 ltr pakuotės. Pigmentas Tonner – 100 ml
Išeiga: 15 m2 (dažant 2 kartus)
Džiūvimas: sausas po 2-3 val., pilnai išdžiūsta po 36-48 val.
Įrankių valymas: plaunami šiltu vandeniu.

Apsaugai nuo įbrėžimų, dulkių ir pan. naudojamas bespalvis, vieno komponento, vandens pagrindo, blizgi dekoratyvinė-apsauginė danga. Tepama voleliu, teptuku arba šepečiu. Rekomenduojama tepti vienu sluoksniu ir gerai paskirstyti per visą dekoruojamą paviršių. Džiūvimo laikas priklauso nuo patalpos temperatūros, rekomenduojama laukti 24-36 val.

materia42

Išfasavimas: 1 kg pakuotės
Išeiga: 10 m2
Džiūvimas: 24-36 val.
Įrankių valymas: plaunami šiltu vandeniu.

 

materia 4


materia 5 pag materia 5

 


 

Materia 1 ; Materia 2 ; Materia 3 ; Materia 4

 

 

 

8 puslapis